AK Parti tam kadro Eceabat’ta

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı ilçe ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

Bayramiç ilçesi ziyareti sonrasında, Eceabat ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Naim Makas’a İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder, İl Genel Meclis Üyeleri, İl Başkan Yardımcıları, İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Karadayı, İl Gençlik Kolları Başkanı Alperen Uysal, İlçe Başkanı İlker Güven ve teşkilat üyeleri eşlik etti.

Ecaabat teşkilat üyeleri ve geçmiş dönem partili yöneticiler ile sohbet etme fırsatı bulan Makas sonrasında Ecaabatlı köy ve mahalle muhtarlarıyla toplantı düzenledi. Akabinde İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder ve İl Genel Meclisi Üyeleri ile birlikte Kaymakamlık ziyaretinde bulundu.

Öte yandan Ecaabat’ta bir dizi STK ziyaretinde de bulunan Makas, Ziraat Odası, Esnaf Odası ve Esnaf Kefalet Odası Başkanları ve yöneticileri ile bir araya geldi.

Eceabat ziyaretinde AK Parti İl Başkanı Naim Makas, İlçe genelindeki tüm esnafa ziyarette bulunarak, hayırlı işler diledi. Esnafın sorunlarına kulak verirken teşkilatçılık anlayışı içinde ziyaretlerini sürdüren Başkan Makas; “ Çanakkale’mizin tüm kesimlerine dokunmaya gayret gösteren bir yapıya sahibiz. AK Parti İl Başkanlığı olarak Çanakkale’mizin tüm ilçelerine ziyaretler planlayıp esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya gelmeyi planlıyoruz. Eceabat ilçemizde teşkilatımızla birlikte esnafımıza gittik. Dün Bayramiç ilçemizdeydik, Milletvekilimiz Sayın Jülide İskenderoğluyla beraber oradaki esnafımızın ve vatandaşımızın sorunlarına kulak verdik. Bugün ise boğazın incisi Eceabat’tayız. Eceabat halkına bizleri misafir ettiği için teşekkür ederiz.” dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 30/06/2021, Çarşamba günü yayınlandı, 397 defa görüntülendi
*