İskenderoğlu: “Tekrar sahaya indik”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Bayramiç’te esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. İskenderoğlu gerçekleştirmiş olduğu ziyaretlerle ilgili, “Tekrar sahalara indik” ifadesinde bulundu.

Geçtiğimiz gün, Bayramiç ilçe merkezine giden AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, esnafları ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette İskenderoğlu’na, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, Bayramiç İlçe Başkanı Sadettin Arslan, il ve ilçe yöneticileri eşlik etti.

Cadde üzerindeki iş yerlerine tek tek girerek esnaf ve vatandaşlarla selamlaşan İskenderoğlu, esnafların ve vatandaşların davetlerini de kırmayarak, çay eşliğinde sohbet etti, talep ve sorunları dinledi.

İskenderoğlu; “Dünya pandemiden dolayı başta sağlık ve ekonomi olmak üzere birçok alanda olumsuz etkilendi. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde bu süreci önde gelen dünya ülkelerine göre çok daha başarılı şekilde en az zararla aşıyoruz. Hükümetimiz vatandaşımızın esnafımızın her zaman yanında. Yakın zamanda yeni destekler için meclisimizde ilgili çalışmaları yürüterek müjdeyi vermiştik. Başarılı bir aşı programını yürütmemizin ve böylece pandeminin hafiflemesiyle tekrar sahalara indik. Vatandaşlarımızla bir araya gelmeye başladık. Hemşehrilerimizle bir araya gelmeyi, yüz yüze karşılıklı sohbet etmeyi özledik. Bu vesileyle ilçelerimizde esnaf ziyaretlerimize, vatandaşlarımızla bir araya gelmeye önem veriyoruz. Hep birlikte bu sıkıntılı süreci atlatacak, güzel günleri göreceğiz. Her zaman olduğu gibi biz sonuna kadar hemşehrilerimizle, vatandaşlarımızla ve esnaflarımızla yan yana omuz omuzayız.” dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 29/06/2021, Salı günü yayınlandı, 460 defa görüntülendi
*