Nörolaji Uzmanı Dr. Ertilav göreve başladı

7 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesine atanan Nöroloji Algolojisi Uzmanı Dr. Esra Ertilav hasta kabulüne başladı.

İl Sağlık Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili yapılan paylaşımda, “1 Ocak 1988 tarihi doğumlu Uzm. Dr. Esra Ertilav, 2006-2012 yılları arasında Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesinde aldığı tıp eğitimin ardından 2013-2017 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinde Nöroloji Uzmanlık eğitimi aldı.

Evli ve 2 çocuk annesi olan Ertilav, 2018-2020 yılları arasında ise Adnan Menderes Üniversitesi Algoloji bilim dalı yan dal ihtisasını tamamladı.

Çözülememiş, müzminleşmiş kronik ağrıların medikal ve ileri medikal tedavileriyle ilgilendiğini belirten Uz. Dr. Esra Ertilav; baş-boyun ve sırt ağrıları, bel-kalça ve omuz ağrıları, diz ağrıları, kan ve fibromiyalji hastalarının her türlü medikal ve ileri medikal tedavi ve girişimsel işlemlerin ameliyathane koşullarında görüntüleme eşliğinde uygulandığını dile getirdi.

Nöroloji Algolojisi Polikliniğimize Fizik Tedavi, Ortopedi, Beyin Cerrahi ve Nöroloji Polikliniklerinin yönlendirmesiyle randevu alınabiliyor” ifadeleri yer aldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 27/06/2021, Pazar günü yayınlandı, 459 defa görüntülendi
*