Meslektaşlarımıza Mutluluklar Dileriz

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Belediyesi’nin sosyal medya ekibinde görev yapan Tuğba Öner ile Demirören Haber Ajansı (DHA) Çanakkale Muhabiri Mustafa Suiçmez, önceki gün düzenlenen düğün töreni ile dünya evine girdi.

Çanakkale basın camiasının iki emektar ismi Umurbey’de düzenlenen geniş katılımlı tören ile hayatlarını birleştirdi. Çanakkale Belediyesi basın biriminde görev yapan Tuğba Öner ile Demirören Haber Ajansı (DHA) Çanakkale Muhabiri Mustafa Suiçmez’in nikahını Umurbey Belediye Başkanı Erdal Doğan kıyarken Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da gelinin nikah şahidi olarak yerini aldı. Damadın nikah şahidi ise dostu ve meslektaşı, İhlas Haber Ajansı Çanakkale Temsilcisi Utku Yaşar Cüce oldu.

DAMADA YAKIN ARKADAŞLARINDAN SÜRPRİZ

Damadın yakın arkadaşları nikah töreninde damada küçük bir sürpriz yaparak “evet” diyeceği esnada Müslüm Gürses’ten “son pişmanlık neye yarar” şarkısını açtı. Şarkıya gülerek “evet sonsuza kadar” diyen Suiçmez’e nikah kıyan Başkan Doğan da “Bir suikasta kurban gidiyorduk arada ama Allah’tan iyi atlattık.” sözleriyle destek verdi.

Ajansların ve Çanakkale yerel basınının yanı sıra eş, dost, akrabaların da geniş katılım gösterdiği törenin ardından eğlenen katılımcılar, genç çifte mutluluklar diledi.

BAŞKAN GÖKHAN DA MUTLULUKLAR DİLEDİ

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da sosyal medya hesabından paylaşım yaparak “Belediyemizin sosyal medya ekibinden Tuğba Öner ve DHA Muhabiri Mustafa Suiçmez’in düğününe katılarak bu mutlu günlerinde nikah şahitleri oldum. Çocuklarımıza ömür boyu mutluluklar dilerim” ifadelerine yer verdi.

Sahada beraber görev yaptığımız iki meslektaşımızın mutluluğunu paylaşır, Gündem Gazetesi olarak bir ömür huzur, sağlık ve mutluluk dileriz.

Eylem Gözeldere

 


Bu haber 27/06/2021, Pazar günü yayınlandı, 1370 defa görüntülendi
*