Deniz Otobüsü seferleri başlıyor

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale-Bozcaada deniz otobüsü seferleri başlıyor. GESTAŞ tarafından yapılan bilgilendirmede, deniz otobüsü seferlerinin haftanın 4 günü yapılacağı belirtilirken, aynı zamanda online bilet dönemine geçildiği belirtildi.

GESTAŞ tarafından yapılan bilgilendirmede, Bozcaada-Çanakkale arasında geçtiğimiz yıllarda da hizmet veren deniz otobüsü seferlerinin başlayacağı belirtildi. 3 Temmuz itibariyle başlayacak olan deniz otobüsü seferleri, haftanın 4 günü yapılacak. Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri yapılacak seferlerde, Çanakkale’den kalkış 10.00 ve Bozcaada’dan kalkış 20.00 olarak belirtildi.

Öte yandan, Gökçeada ve Bozcaada hatlarında online bilet dönemi başladı. Dinamik bilet uygulaması hakkında da bilgilendirmede bulunan GESTAŞ, konuyla ilgili, “Gökçeada ve Bozcaada’da online bilet işlemlerinde ‘Dinamik Fiyat’ uygulanacaktır. Buna göre geçişini, feribota biniş tarihinden çok daha öncesinde planlayan ve online biletini önceden alan yolcularımız, daha hesaplı geçiş yapacaklardır. Dinamik fiyat uygulamasındaki fiyatlar, sefere olan süreye ve gemideki kontenjana göre değişiklik göstermektedir. Ne kadar erken alınırsa, o kadar fazla avantaj sağlamaktadır” bilgisi paylaşıldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 25/06/2021, Cuma günü yayınlandı, 167 defa görüntülendi
*