Bayramiç Belediyesi’nden evde ücretsiz berber hizmeti

1 ay önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

İhtiyaç sahibi hasta ve yaşlılara yönelik ‘Evde Berber ve Kuaför Hizmeti’ projesini hayata geçirmeye hazırlanan Bayramiç Belediyesi, Berberler ve Kuaförler Yaşatma ve Dayanışma Derneği ile işbirliği protokolü imzaladı.

‘Evde Berber ve Kuaför Hizmeti’ projesini hayata geçirmeye hazırlanan Bayramiç Belediyesi, Berberler ve Kuaförler Yaşatma ve Dayanışma Derneği ile işbirliği protokolü imzaladı. Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun’un makamında yapılan imza töreninde Dernek Başkanı Bircan Dolgun; “Anlamlı bir sosyal projede yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

Konuyla ilgili bilgi veren Başkan Uygun, “İhtiyaç sahibi büyüklerimizin yaşamlarını kolaylaştıracak katkılar sunabilmek için çeşitli projeleri hayata geçiriyoruz. Yaşlı, engelli ve evden çıkamayan vatandaşlarımıza yönelik ücretsiz berber hizmeti vermeye başlıyoruz. Yaklaşık bir yıl önce başlattığımız Ömre Vefa projesinde olduğu gibi ihtiyaç sahibi büyüklerimizin hayatına dokunacağız, yaşam kalitelerini artıracağız” diye konuştu.

Proje kapsamında Dernek yönetimi tarafından belirlenen berber ve kuaförler; hijyen kurallarına uygun, tek kullanımlık malzemeler ile engelli, yaşlı ve hasta vatandaşların evlerine giderek ücretsiz olarak saç bakım ve kesimlerini yapacaklar. Bu hizmetten yararlanmak isteyen vatandaşların ise Bayramiç Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne 0286 773 10 16 (dahili 224-253) numaralı telefondan ulaşabilecekleri Bayramiç Belediyesi tarafından bildirildi.

Haber Merkezi


Bu haber 23/06/2021, Çarşamba günü yayınlandı, 534 defa görüntülendi
*