Yol haritası belirlendi

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı’nın düzenlediği İl Başkanları Çalıştayı için Kızılcahamam Kampı’na katıldı.

AK Parti, Kızılcahamam’da İl Başkanları Çalıştayı düzenledi. Çalıştayda, AK Parti’yi 2023 seçimlerine götürecek yeni yol haritası şekillendirilecek. Teşkilatın 2023 projeksiyonunu içerecek rapor daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunulacak. Kovid-19 pandemisi nedeniyle geçen yıl gerçekleştirilemeyen çalışma ve istişare kampı bu yıl gerçekleşti.

Çanakkale İl Başkanı Naim Makas da çalıştayda yerini aldı. Konuyla ilgili Makas; “İl Başkanları Çalışma Kampı Programı için Kızılcahamam’dayız. Genel Başkanvekilimiz sayın Binali Yıldırım ve Parti Sözcümüz sayın Ömer Çelik’in de katılımlarıyla, Teşkilat Başkanımız sayın Erkan Kandemir’in Başkanlığındaki kamp programımızı tamamladık. İstişarelerimizi gerçekleştirdik ve notlarımızı aldık. Teşkilatımız ve şehrimiz adına yapmamız gereken eksikliğini bildiğimiz her işi bir ödev biliriz.

AK Parti Teşkilatları tüm motivasyonu ve enerjisi ile hedeflerine emin adımlarla ilerliyor. Akıbet tamamdır inşallah” dedi

Haber Merkezi

 


Bu haber 22/06/2021, Salı günü yayınlandı, 250 defa görüntülendi
*