CHP saha ve sandık çalışmalarını birlikte yürütüyor

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale İl Başkanlığı, Biga ve Çan ilçe başkanlıklarına ziyarette bulundu. Ayrıca Biga’da kahve toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya İl Başkanı Metin Ümit Ural’ın yanı sıra İl ve İlçe örgütlerinden temsilciler katıldı. Toplantılarda sahada yapılacak çalışmalar ve sandık kurullarının her an seçim yapılacakmış gibi hazır hale getirilmesi için değerlendirmelerde bulunuldu.

CHP Çanakkale İl Başkanlığı ziyaretleri ile ilgili olarak şu açıklamada bulundu; “Çanakkale il örgütü olarak ilçe başkanlıklarımız ile birlikte; Akp, MHP ve mafya üçlüsü ile ülkenin uçuruma doğru yuvarlanmasına izin vermeyeceğiz. Sahadaki çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Hedef halkın iktidarını halk ile birlikte kurmaktır. İktidarda olduğu halde halkın açlık sorunu ile gırgır geçen bu anlayışa bu kadim halk dur diyecektir. Çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir.

İl örgütü olarak Biga ve Çan ilçe başkanlıklarımızda yaptığımız toplantılarda, sahada yapılacak çalışmalar ve sandık kurullarının her an seçim yapılacakmış gibi hazır hale getirilmesi için değerlendirmelerde bulunduk. İlçe başkanlıklarımız sahadaki çalışmalarına aralıksız devam etmektedirler. Bu mafya düzeninin sona ermesi için CHP olarak tüm örgütlerimizle birlikte iktidar yolunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.”

Ş. Ezgi Tuncel


Bu haber 11/06/2021, Cuma günü yayınlandı, 481 defa görüntülendi
*