Dijital Gelişim ve Yetkinlik Eğitim Programı başlıyor

6 gün önce Eğitim
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Habitat Derneği, Çanakkale Ticaret Borsası ve Teknopark Çanakkale iş birliğinde Çanakkale için Dijital Gelişim ve Yetkinlik Eğitim Programı başlıyor. Ücretsiz olarak verilecek eğitimlerin sonunda katılımcılara blockchain altyapısı ile online katılım belgesi verilecek.
Haziran 2021 Dijital Eğitim Programı; Mobil Fotoğrafçılık Eğitimi, İnternet Reklamcılığı Eğitimi, Dijital Gazetecilik Eğitimi, Dijital Okuryazarlık Eğitimi, Dijital İçerik Üretimi ve Yönetimi Eğitimi’nden oluşuyor.
Dijital Gelişim ve Yetkinlik Eğitim Programı ile ilgili Çanakkale Ticaret Borsası tarafından yapılan açıklama şu şekilde; “21. Yüzyıl eğitim becerileri ile şekillendirilmiş online eğitim programı ile yaz döneminde kurumsal ve bireysel kapasite gelişimlerinin yanında çocuklara, gençlere ve yetişkinlere yönelik eğitimlerimiz devam edecek.
Çanakkale dijital gelişim ve yetkinlik eğitimleri ile bireyleri, toplulukları ve işletmeleri bir araya getirerek; onların büyümek için ihtiyaç duydukları becerilere, kaynaklara ve bilgilere erişmelerine yardımcı olmak amaçlıyor.
Eğitim programı ile beraber Çanakkale toplumunun ve ekonomisinin dijitalleşmesine odaklanan bir dizi farkındalık çalışması ve eğitim programı ve atölye çalışmasına ev sahipliği yapılacak.
Çanakkale Ticaret Borsası olarak Habitat Derneği ile imzalanan bölgesel topluluk merkezi işbirliği protokolü kapsamında, Habitat Derneği’nin başlattığı online yaz eğitim hareketine destek veriyoruz ve daha çok kişinin bu eğitimlerden yararlanması için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz.
Siz de online gerçekleştirilecek eğitimlere katılabilir ve etkileşimli olarak becerilerinizi geliştirebilirsiniz.
Bu yaz sen de bize katıl!
Eğitimler, her yaş aralığından kendini bu alanda bilgi sahibi olmak isteyen ve kendini geliştirmek isteyen herkesin katılımına açıktır. Katılmak istediğiniz her eğitim için ayrı ayrı aşağıdaki başvuru formlarını doldurmanız gerekmektedir.
Eğitim gününden 1 gün önce eğitimin gerçekleştirileceği Zoom programı bağlantı linki başvuru yapmış olduğunuz mail adresine ve telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Lütfen başvurularda mail adresinizi ve telefon numaranızı tam ve eksiksiz doldurunuz.”
Haber Merkezi

 


Bu haber 08/06/2021, Salı günü yayınlandı, 161 defa görüntülendi
*