Sağlıklı Yaşam Merkezi faaliyetlerine başladı

2 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Koronavirüs salgını nedeni ile spor tesislerine getirilen kısıtlamaların kaldırılmasının ardından Çanakkale Belediyesi Şehit Kıvanç Kaşıkçı Sağlıklı Yaşam Merkezi, 1 Haziran 2021 Salı günü sabah 09:00 ile akşam 20:30 saatleri arasında yeniden kentlilere hizmet vermeye başladı.

Sağlıklı Yaşam Merkezi, salgın hastalık riskine karşı kentlilerin sağlığını korumak amacıyla kısıtlamaların kaldırılması öncesinde dezenfekte edildi. Sağlıklı Yaşam Merkezinde gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında ekipler, merkezde bulunan spor aletleri ve alanlarının yanı sıra soyunma odaları, duş bölümleri ve tuvaletlerde de dezenfeksiyon çalışması gerçekleştirdi.

Merkezde gerçekleştirilen dezenfeksiyon çalışmalarının yanı sıra kentlilerin daha sağlıklı ve hijyenik ortamda güvenli bir şekilde spor yapabilmeleri amacı ile gerekli önlemler alındı.

Kentlilere daha sağlıklı ve hijyenik koşullarda daha iyi bir hizmet sunabilmek amacı ile Sağlıklı Yaşam Merkezimi, her hafta Pazar günü kapsamlı bir şekilde gerçekleştirilecek temizlik ve dezenfeksiyon çalışmaları nedeni ile kapalı olacak.

Haber Merkezi


Bu haber 01/06/2021, Salı günü yayınlandı, 248 defa görüntülendi
*