Turan, Biga’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Biga’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Turan, Biga Belediyesi’ne yaptığı ziyarette oda başkanlarıyla toplantı düzenleyerek istişarelerde bulundu.

Biga Belediyesi’nin haberine göre; AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Biga programı kapsamında ilk olarak Ağaköy Trafik Denetleme İstasyon Amirliği’nin temel atma törenine katıldı. Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’ın da eşlik ettiği programın devamında Zahireciler Sitesi ve Organize Sanayi Sitesi’ne ziyarette bulunuldu.

Günün sonunda Biga Belediyesi’ni ziyaret eden Turan, Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, Biga Kaymakamı Mustafa Can, Çanakkale İl Genel Meclis Başkanı Nejat Önder’in katılımıyla Biga’daki oda başkanlarıyla toplantı düzenledi. Oda başkanlarıyla gündeme ilişkin ve Biga’daki isteklere yönelik istişarelerde bulunan Turan, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’ın da ilçedeki çalışmalar kapsamında bilgilendirmesini dinledi.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan yaptığı açıklamada, “AK Parti Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan, Çanakkale Valimiz İlhami Aktaş, Kaymakamımız Mustafa Can, AK Parti Çanakkale İl Başkanımız Naim Makas, İl Genel Meclis Başkanımız Nejat Önder, İl Genel Meclis Üyelerimiz, Gümüşçay ve Karabiga Belediye Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız, İl ve İlçe yönetimimiz ile birlikte, Ağaköy Trafik Denetleme İstasyon Amirliği’nin temel atma törenine katıldık. Ardından Zahireciler Sitemize ve Organize Sanayi Sitemize ziyaretler gerçekleştirdik. Günün sonunda Oda Başkanlarımızın da katılımıyla Belediyemizde toplantı gerçekleştirdik. Temelini attığımız Trafik Denetleme İstasyonumuzun ve yapılan görüşmelerin Biga’mız için hayırlı olmasını diliyorum. Bölgemizin ve Biga’mızın her geçen gün daha da kalkınması ve gelişmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.


Bu haber 23/05/2021, Pazar günü yayınlandı, 210 defa görüntülendi
*