Şampiyonlukta Çanakkale imzası

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Geçtiğimiz gün Süper Lig’de zor bir sezonun ardından, şampiyonluğa ulaşan takım Beşiktaş oldu. Beşiktaş’ın şampiyonluk yarışı yurt genelinde büyük bir heyecan yaratırken, kara kartalların şampiyonluk yolunda zaferinin altında Çanakkale imzası da vardı. 3 Çanakkaleli Türk sporuna damga vurdu.

Çanakkaleli Murat Kaytaz, Çanakkale Dardanel’den başlayan kariyerine Beşiktaş’ta devam ediyor.

Beşiktaş’ın yardımcı antrenörü ve analiz antrenörü olan Kaytaz, teknik direktör Sergen Yalçın önderliğinde, Beşiktaş’ı şampiyonluğa ulaştıran ekibin başında bulunuyor. Çanakkale’de Beşiktaşlıları bir hayli memnun eden ve heyecanlandıran şampiyonluk sonrasında, kentliler Murat Kaytaz’ı da tebrik ettiler.

Öte yandan kulüpteki Çanakkale rüzgarı sadece Murat Kaytaz ile sınırlı değil. Beşiktaş A takımın Sağlık Kurulu Koordinatörü Tekin Kerem Ülkü ve Kaleci Antrenörü Levent Açıl‘da Çanakkaleli… Beşiktaş’ın bir anlamda şampiyonluk yolundaki omurgasını Çanakkaleliler oluşturdu. 3 Çanakkaleli yollarına emin adımlarla devam ederken, şampiyonluk ise emeklerinin tacı oldu.

Çanakkale Gündem Gazetesi olarak Murat Kaytaz’a, Levent Açıl’a ve Tekin Kerem Ülkü’ye başarılar diler, Beşiktaş’ın şampiyonluğunu kutlarız.

Tunahan Ünsal


Bu haber 16/05/2021, Pazar günü yayınlandı, 781 defa görüntülendi
*