Kaymakam Can ve Başkan Erdoğan’dan bayram ziyaretleri

3 ay önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Biga Kaymakamı Mustafa Can ve Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Ramazan Bayramının ilk günü görevi başında olan kamu personelini ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Biga Kaymakamı Mustafa Can ve Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Ramazan Bayramı kutlama programına birlikte katılarak pandemi sürecinde mesai mefhumu gözetmeksizin fedakârca çalışan başta sağlık çalışanları olmak üzere kamu personelini ziyaret etti. Kamu personeli de ziyaretten dolayı teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdi.

Kaymakam Can ve Başkan Erdoğan, ziyarette bulunduğu Biga Devlet Hastanesi, İlçe Sağlık Müdürlüğü, Biga İlçe Jandarma Komutanlığı, Biga İlçe Emniyet Müdürlüğü, kontrol noktalarındaki güvenlik güçleri ve Biga Belediyesi İtfaiye personelini ile sohbet ederek Ramazan Bayramını tebrik etti. Biga Devlet Hastanesi’nde yatmakta olan hastalara geçmiş olsun dileklerini ileten Kaymakam Can ve Başkan Erdoğan sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirilmesi temennisinde bulundu. Açık olan esnafın da bayramını kutlayarak selam veren Kaymakam Can ve Başkan Erdoğan, hayırlı işler diledi.

Bayramda mesai yapan çalışanlarla bayramlaştıklarını ifade eden Başkan Erdoğan, “Her bayram olduğu gibi bu bayramda da görevi başındaki arkadaşlarımızı yalnız bırakmayarak Kaymakamımız Mustafa Can ile birlikte Bayramın ilk gününde görev başında olan sağlık çalışanlarımızı ve güvenlik güçlerimizi ziyaret ederek bayramlarını kutladık. Bayramlarını kutladığımız arkadaşlarımızla ve açık olup çalışan esnafımızla sohbet ettik. Rabbim görevi başındaki tüm çalışanlarımıza kolaylıklar versin” dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 16/05/2021, Pazar günü yayınlandı, 315 defa görüntülendi
*