VEFA grupları sahada

3 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Vefa Sosyal Destek Grubu ekipleri İçişleri Bakanlığı’nın 29 Nisan- 17 Mayıs tarihleri arasında tam kapanma tedbirleri genelgesi gereği sokağa çıkma yasağında da vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

112 Acil Çağrı Merkezi’nde çalışmalarına devam eden Vefa Sosyal Destek Grubunu ziyaret eden Vali İlhami Aktaş, İhtiyacı olan vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayarak, özveri ile görevlerini yerine getiren Vefa Destek grubunu çalışanlarına teşekkür etti.

Vefa Sosyal Destek Grubu ekipleri ile bir süre görüşerek sohbet eden Vali İlhami Aktaş, Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alarak, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Vefa Sosyal Destek Gurupları, vatandaşlarımızın sokağa çıkmadan temel ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla il ve ilçelerimizde 24 saat esasına göre hizmet verdiğini ifade eden Vali Aktaş, Devletimiz her zaman tüm kurumları ile vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyor. Salgınla mücadele kapsamında devletimiz tarafından alınan tedbirlere harfiyen uymak büyük önem taşımaktadır. Kurallara uyarak ve sabrederek bu çalışmalarda bizlere destek veren bütün Çanakkalelilere, teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi


Bu haber 11/05/2021, Salı günü yayınlandı, 242 defa görüntülendi
*