“Kadir Gecemiz Mübarek Olsun”

1 ay önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu Kadir Gecesi mesajı yayınladı.

AK Partili vekillerin Kadir Gecesi mesajı şu şekilde;  “Rahmeti, bereketi ve manevi ikliminin hayatımızı kuşattığı mübarek Ramazan ayının sonuna yaklaşmanın hüznünü yaşamakla beraber bin aydan daha hayırlı mübarek Kadir Gecesi’ni idrak edecek olmanın da sevincini yaşamaktayız. Yüce Rabbimizin kelamı Kuran-ı Kerim’in indiği bu kutlu geceyi ibadet, dua ve şükür ile geçirmeye gayret ederken, kendimizi muhasebe etmek ve hayatımızın manasını düşünmek için de bir fırsat buluruz. Belki de çağımızın en büyük felaketi olan, en çok bu günlerde sınandığımız koronavirüs sebebiyle birbirimizi daha çok anlamalı, küskünlüklere, kırgınlıklara son vermeliyiz. Bu zorlu süreci, güçlü kardeşlik bağlarıyla, birlik ve beraberlik içinde daha kolay atlatacağız.

Bu düşüncelerle, başta Çanakkaleli hemşehrilerimiz ve aziz milletimiz olmak üzere, tüm İslam Alemi’nin mübarek Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor; esenlikler diliyoruz.”

Haber Merkezi


Bu haber 07/05/2021, Cuma günü yayınlandı, 206 defa görüntülendi
*