Vali Aktaş ilçeleri de denetledi

3 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Vali İlhami Aktaş, İçişleri Bakanlığının 29 Nisan- 17 Mayıs tarihleri arasında tam kapanma tedbirleri genelgesi gereği sokağa çıkma kısıtlamasında alınan tedbirler kapsamında Küçükkuyu, Ayvacık Yol Kontrol Noktalarını denetledi.

Vali İlhami Aktaş, İçişleri Bakanlığının 29 Nisan- 17 Mayıs tarihleri arasında tam kapanma tedbirleri genelgesi gereği sokağa çıkma kısıtlamasında alınan tedbirler kapsamında Küçükkuyu ve Ayvacık Yol Kontrol Noktasını denetledi.

Jandarma ve bölge trafik personelleri tarafından yapılan kontrol çalışmaları hakkında bilgi alan Vali İlhami Aktaş, yol kontrol noktasında görev yapan jandarma ve polis ekiplerine çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Tüm vatandaşlarımızı kurallara uymaya ve tedbirler almaya davet eden Vali Aktaş, “Alınan tedbirler vatandaşlarımızın sağlığı için çok önemli. Bütün kamu kurum ve kuruluşlarımızla iş birliği içerisinde çalışarak koronavirüs ile mücadelede başarıya ulaşacağız” dedi.

Vali İlhami Aktaş’ın Küçükkuyu Yol Kontrol Noktası denetlemelerine İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Tahsin Saruhan eşlik etti.

Haber Merkezi


Bu haber 04/05/2021, Salı günü yayınlandı, 177 defa görüntülendi
*