2 saatte bir gemi kalkıyor

1 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

GESTAŞ tarafından 17 Mayıs’ta sona erecek kısıtlama günlerinde, yeni tarife listesi uygulanacağı duyuruldu. GESTAŞ tarafından yayınlanan sefer saatlerinde, boğaz hatlarında durmaksızın çalışıcağı belirtilirken, Çanakkale Eceabat seferleri 2 saatte bir olacak şekilde düzenleniyor.

Çanakkale-Eceabat arasında gerçekleşen seferler, 2 saatte bir düzenleniyor. Çanakkale-Kilitbahir arasında düzenlenen seferler ise Çanakkale’den gece 00.00’da var. Gündüz seferleri ise 10.00-14.00-18.00 ve 22.00’de düzenlenecek.

GESTAŞ tarafından seferlerle ilgili yapılan bilgilendirmede, “29 Nisan-17 Mayıs tarihleri arasında ülke genelinde tam kapanma nedeniyle; Çanakkale-Eceabat ve Kilitbahir-Çanakkale hatlarında 29 Nisan Perşembe günü saat 19:00 itibariyle Kabatepe-Gökçeada ve Geyikli-Bozcaada hatlarında ise 30 Nisan Cuma günü itibariyle sefer saatlerinde değişiklikler yapılmıştır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Boğaz hatlarında (Gelibolu-Lapseki, Çanakkale-Eceabat, Çanakkale-Kilitbahir) yoğunluk olması durumunda seferler saatsiz olarak yapılmaktadır” ifadeleri kullanıldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 03/05/2021, Pazartesi günü yayınlandı, 252 defa görüntülendi
*