“Verdiğimiz sözleri tek tek yerine getiriyoruz”

3 ay önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram, görevde olduğu 2 yıllık süreçte hayata geçirdikleri hizmetleri sıralayarak, “Verdiğimiz sözleri tek tek yerine getiriyoruz. Bu hizmetlerimizin tamamı 2 yıl gibi kısa bir süre içerisinde yapılmış ve hepsinin paraları ödenmiştir” dedi.

Başkan Bayram açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Sevgili Ayvacıklılar, göreve geldiğimiz günden beri sizlere vermiş olduğumuz sözleri tek tek yerine getiriyoruz. Kanalizasyon, yeni su hattı, Fatih Camii’nin karşısına kapalı otopark, Çamlık Kır Lokantası, ilçemizin her yerine kilit parke taş döşemesi, üst yapı çalışmaları, belediye aşevinde günlük yaklaşık 500 kişiye yemek servisi, çocuklarımız için mahallelerimize 5 adet çocuk parkı, Ayvacık Spor Kulübümüze vermiş olduğumuz sözümüzü de tuttuk, kulübümüzü bir üst lige çıkardık. Şimdi sıra kreşimizde. İnşallah onun da bu yıl içerisinde ihalesi yapılıp inşaatına başlanıyor.

Bu hizmetlerimizin tamamı 2 yıl gibi kısa bir süre içerisinde yapılmıştır ve hepsinin paraları ödenmiştir. Her şey mutlu bir Ayvacık için.” dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 02/05/2021, Pazar günü yayınlandı, 226 defa görüntülendi
*