Şoförlere sıcak çorba ikramı

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

GESTAŞ tarafından, Ramazan ayında, yollarda olan şoförler unutulmadı. Ramazan ayında başlatılan, şoförlere sıcak çorba ikramı devam ediyor. GESTAŞ tarafından konuyla ilgili bilgilendirme yapıldı.

GESTAŞ tarafından Lapseki ve Gelibolu iskelelerinde, şoförlere sıcak çorba ikramı yapılıyor. Şirket tarafından konuyla ilgili bilgilendirme yapıldı.

GESTAŞ tarafından yapılan bilgilendirmede, “Çanakkale’nin deniz ulaşım şirketi olarak, Ramazan ayının ilk günlerinden bu yana Lapseki ve Gelibolu İskelesi’nde kurulan çorba standıyla iftar saatinde yolda olan yolcularımızı sıcak bir ikramla karşılıyoruz. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da, Ramazan ayında iftar saatinde yolda olan yolcularımızın, oruçlarını açabilmeleri amacıyla Lapseki ve Gelibolu iskelelerinde çorba standı kurulmuştur. İftar saatinde direksiyon başında olan, gemilerimizi kullanan özellikle şoför vatandaşlarımıza yanında paketli ekmekle birlikte personellerimiz tarafından sıcak çorba dağıtımı yapılmaktadır. Ağır vasıta yoğunluğunun fazla olduğu bu iki iskelemizde gerçekleştirdiğimiz etkinlik, Ramazan ayı boyunca kesintisiz olarak devam edecektir” ifadeleri yer aldı.

Özlem Kavuklu


Bu haber 27/04/2021, Salı günü yayınlandı, 253 defa görüntülendi
*