Çocuklar başarılı bir projeye imza attılar

3 hafta önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Lüleburgaz Belediyesi’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile 30. Uluslararası Çocuk Şenliği kapsamında sevilen sanatçı Candan Erçetin’le birlikte hayata geçireceği “Sevgiyle Buluşan Sesler” projesinde birçok okul yer aldı. O okullar arasında Çanakkale’den bir okulda var.

Lüleburgaz Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleştirilen “Sevgiyle Buluşan Sesler” projesinde Çanakkale’den Trabzon’a, Denizli’den Artvin’e kadar Türkiye’nin dört bir yanındaki 9 koro çevrim içi olarak bir araya geldi. Seslendirilen eserlerde çocuklar Candan Erçetin’le birlikte şarkı söylerken ortaya bayram coşkusunu yansıtan renkli görüntüler çıktı.

Türkiye’nin önemli sanatçılarından Candan Erçetin’in yer aldığı “Sevgiyle Buluşan Sesler” çalışması 22 Nisan günü Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kurularak ulusal egemenliğin tesis edildiği tarihe ithafen saat 19.20’de projenin destekçişi Lüleburgaz Belediyesi tarafından ve hemen ardından İSTEK 1915 Çanakkale Okulları tarafından sosyal medya hesaplarından yayınlandı.

Proje kapsamında Canden Erçetin, İSTEK 1915 Çanakkale Okulları Korosu ile Türkiye’nin dört bir yanındaki çocuklarla birlikte “Bir Dünya Bırakın” eserini seslendirdi.

Sevilen sanatçı Candan Erçetin, Türkiye’nin farklı bölgelerindeki çocuk korolarıyla birlikte sözlerinin Adnan Çakmakçıoğlu, bestesinin Salih Aydoğan’a ait olduğu “Bir Dünya Bırakın” şarkısı için klip çekti

Haber Merkezi


Bu haber 23/04/2021, Cuma günü yayınlandı, 277 defa görüntülendi
*