Başkan Yıldızlar’dan 23 Nisan kutlaması

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar mesajında: “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı 23 Nisan tarihinin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara bayram olarak armağan edilmesi, milletimizin geleceğinin teminatı olan çocuklarımıza verdiği değerin ve duyduğu güvenin en somut göstergesidir.

Bugünün çocukları yarının büyükleri çocukların omzunda büyüyüp güçleneceği inancıyla Gazi Mustafa Kemal Atatürk 101 yıl önce ülkenin kaderini yeniden yazmıştır. Gerekli eğitimlerini en iyi şekilde alarak gururumuz, ümidimiz, güvenimiz ve geleceğimiz olan çocuklarımız, yarın ülkemizi yönetecek, milletimizi hak ettiği noktalara taşıyacak, refah seviyemizi yükseltecek milli egemenlik anlayışını sonsuza kadar yaşatacak temel güç kaynağımızdır.

Bu vesileyle; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, Kurtuluş Savaşımızın tüm kahramanlarını, vatanımız uğruna hayatlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden kahraman gazilerimizi, rahmet, minnet ve saygıyla yad ediyor, 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramının ülkemizin ve dünyanın bütün çocuklarına huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum” dedi.

Haber Merkezi

 


Bu haber 22/04/2021, Perşembe günü yayınlandı, 133 defa görüntülendi
*