AVM’ler denetlendi

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Vali İlhami Aktaş, İçişleri Bakanlığı’nın “Dinamik Denetim Süreci” konulu genelgesi gereği temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra ortak kullanım alanlarından olan Troypark ve 17 Burda AVM’lerinde alınması gereken Koronavirüs tedbirlerini yerinde denetledi. Denetlemeye Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ve Esnaf Odalar Birlik Başkanı Ünal Özcan’da katıldı.

17 Burda AVM ve Troypark AVM‘de bulunan iş yerlerinin koronavirüs ile mücadele kapsamında belirlenen kurallara uyup uymadığını denetleyen Vali İlhami Aktaş, AVM yönetimlerinden alınan tedbirler hakkında bilgiler aldı.

Vatandaşlar ve AVM esnafıyla da bir süre görüşerek sohbet eden Vali Aktaş, maske, mesafe ve temizlik konularında hatırlatmada bulunarak, AVM esnafına bereketli ve bol kazançlar temennisinde bulundu.

Koronavirüsle mücadelede vatandaşlarımızın temizlik, maske ve mesafe kuralı başta olmak üzere alınan tüm tedbirlere hassasiyetle uymalarını belirten Vali Aktaş, toplu ve kalabalık ortamlarda virüsün bulaş hızının daha yüksek olduğu için kalabalık ortamlarda olabildiğince az vakit geçirmeleri gerektiğini ifade etti.

Vali Aktaş’ın Koronavirüs tedbirlerini denetlemelerinde, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Özcan da bulundu.

Haber Merkezi


Bu haber 22/04/2021, Perşembe günü yayınlandı, 352 defa görüntülendi
*