Gelecek Partisi’nden EYT’lilere ziyaret

4 ay önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Gelecek Partisi Çanakkale İl Başkanı Yiğit Akkoyun, geçtiğimiz günlerde örgütlü bir şekilde ülke genelinde çalışmalarını sürdüren Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği Çanakkale Şubesi’ne ziyarette bulundu.

Akkoyun’a Gelecek Partisi Çanakkale İl Sivil Toplum Halkla İlişkiler Başkanı Mehmet Tosun ve İletişim Başkanı İlhan Derdiyok eşlik etti.

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği Çanakkale Şube Başkanı Murat Çağlayan, gerçekleşen ziyaretle ilgili “Gelecek Partisi Çanakkale İl Başkanı Sayın Yiğit Akkoyun ve Yönetim Kurulu derneğimizi ziyaret ederek bu namuslu hak arayışımıza desteklerini yinelediler. Kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor yeni görevlerinde de başarılar diliyoruz.

Haklarımızın iadesi, hem kendimizin hem de çocuklarımızın geleceği için, çalıştıkça fazla prim ödedikçe düşen emekli maaşları ve sosyal yardım düzeyinde bağlanan ve bağlanacak olan emekli maaşları olmaması ve insan onuruna yaraşan ve yakışan emekli maaşları bağlanabilmesi için yerelden genele haklı mücadelemize devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

İl Başkanı Yiğit Akkoyun partilerinin EYT’liler ile ilgili özel çalışmaları yaptığını ve iktidara geldiklerinde EYT diye bir meselesinin ülke gündeminden kalkacağını ifade etti.

Haber Merkezi


Bu haber 07/04/2021, Çarşamba günü yayınlandı, 486 defa görüntülendi
*