İl Jandarma Komutanlığı hırsızlara geçit vermiyor

2 hafta önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı, Ezine İlçe Jandarma Komutanlığı, Olay Yeri İnceleme ekipleri ve Jandarmanın Dedektifleri JASAT tarafından yapılan müşterek çalışma sonucunda çok sayıda çalıntı motosiklet ve LCD televizyon ele geçirildi.

Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı, Ezine İlçe Jandarma Komutanlığı, Olay Yeri İnceleme ekipleri ve Jandarmanın Dedektifleri JASAT tarafından yapılan müşterek çalışma ve ısrarlı takip sonucunda suç ve suçlularla mücadele kapsamında, oto hırsızlığı ve motosiklet hırsızlıklarının önlenmesi ve faillerin tespit edilmesi amacıyla, 2 şüphelinin Ezine’de bulunan ikametinde arama yapıldı.

Yapılan aramayla 01.11.2020 tarihinde Ezine ilçesinden çalınan 17 A.. ..9 plakalı motosiklet, 01.11.2020 tarihinde Ayvacık ilçesinde çalınan 10 A.. ..4 plakalı motosiklet, 28.11.2020 tarihinde Ezine ilçesinden çalınan 17 S.. ..5 plakalı motosiklet, 2 adet plakasız, ruhsatsız, şasi ve motor numaraları taşlanmak suretiyle silinmiş motosiklet, 17 S. ..8, 09 E. ..5, 17 F. ..0, 41 F. ..7 plakalı araçlara ait ruhsat, plaka ve tescil kayıtları vb. materyaller ve 3 adet değişik markalarda LCD ekran televizyon ele geçirildi.

Öte yandan Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatı ile oto ve motosiklet hırsızlığı olayı şüphelileri T.B. ve S.D. isimli şahıslar hakkında adli tahkikatın devam ettiği bilgisi verildi.

Haber Merkezi


Bu haber 06/04/2021, Salı günü yayınlandı, 165 defa görüntülendi
*