Yüzme müsabakaları nefes kesti

4 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Yüzme İl Temsilciliği’nin faaliyet programında yer alan, 26-28 Mart tarihleri arasında, Türkiye Şampiyonası baraj geçme müsabakaları düzenlendi. Müsabakalarda en çok dereceyi alan kulüp Çanakkale Belediyespor oldu.

Çanakkale Yüzme İl Temsilciliği’nin, faaliyet programında yer alan 26-28 Mart tarihlerinde, Anafartalar Olimpik Yüzme havuzunda, 6 Kulüp sporcularının katılımı ile düzenlenen 9-10 Yaş Ulusal Gelişim Projesi, 11-12 yaş 1.Vize ve 13+ yaş Türkiye şampiyonası Baraj geçme müsabakaları; Çanakkale Belediyespor Kulübü, İçdaş Spor Kulübü, Işık GSK, Elit S.K, Çanakkale Ay Yıldız S.K ve Anafartalar spor kulübü sporcularının kıyasıya mücadeleleri ile gerçekleştirildi.

Çanakkale Belediyespor müsabakalara 59 sporcu ile katılım sağladı. Toplam yarışmalarda tüm spor kulüpleri arasında, Çanakkale Belediyespor Kulübü 71 1.lik, 43 2.lik, 42 3.lük ile yüzme müsabakalarında en çok derece alan 1. Kulüp oldu.

Toplam 21 sporcu müsabakalar da barajları geçerek Türkiye Şampiyonalarında ve Milli Takım Seçmelerinde Çanakkale’yi temsil edecekler.

Tunahan Ünsal


Bu haber 02/04/2021, Cuma günü yayınlandı, 210 defa görüntülendi
*