Sarıçay sorunu çözülüyor mu?

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Nisan ayı Belediye Meclis toplantısının 1.birleşimi dün saat 17.00’de gerçekleşti. 3 gün sürecek olan meclis toplantısında Belediye Başkanı Ülgür Gökhan önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Gökhan geçtiğimiz günlerde Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Esra Yüksel ve AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile görüştüklerini ve bir toplantı yaptıklarını belirtti. Başkan Gökhan, sayın Bülent Turan’a teşekkür ederiz dedi.

Nisan ayı Belediye Meclis Toplantısı dün saat 17.00’de gerçekleşti. Gercekleşen toplantıda açıklamalarda bulunan Başlan Gökhan, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Esra Yüksel ile bir toplantı yaptıklarını belirtti.

Sarıçay, havaalanı çevresine duvar ve borçlanma konusunda görüşmenin gerçekleştiği belirtildi. Başkan Gökhan olumlu gerçekleşen toplantı ile ilgili Sayı  Bülent Turan’a teşekkür ederiz dedi.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan,  “Geçen hafta Esra hanımla birlikte sayın Bülent Turan ile toplantı yaptık. Esra hanım yola girdi dedi. Şimdi takip ediyoruz.

Bir borçlanma konusu vardı. Sarıçay konusu ve havaalanı duvarı konusu vardı. Kendilerine tesekkür ediyoruz. Gıyabında sayın Bülent Turan’a da teşekkür ederiz” dedi.

Tunahan Ünsal


Bu haber 01/04/2021, Perşembe günü yayınlandı, 349 defa görüntülendi
*