İŞKUR Yetkilileri, Sakatlar Derneği’ni ziyaret etti

3 hafta önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü yetkilileri, Türkiye Sakatlar Derneği Çanakkale Şubesini ziyaret ederek İŞKUR’un Engelliler için duyurduğu 2021 yılı 2. dönem proje destekleri başta olmak üzere çeşitli konu başlıklarında bilgilendirmede ve görüş alışverişinde bulundu.

Ziyarette Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz, İş ve Meslek Danışmanı Ebru Şahin ve Türkiye Sakatlar Derneği Çanakkale Şubesi Başkanı Ümit Burunlular bir araya geldi.

Ziyaret kapsamında Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz yeni dönem Engellilere yönelik desteğe değindi ve ‘‘ Kurum olarak engelli vatandaşlarımızın talebine göre kuruluş işlemleri, işletme gideri ve demirbaş desteği başlıklarında destek veriyoruz. Bu dönem ilk kez E-Devlet üzerinden başvuru alacağız. Hibe desteklerimiz gibi tüm faaliyetlerimizle Engelli Danışmanlığı Servisimizde görevli Engelli Koçlarımızla vatandaşlarımızın yanındayız. Engellilerin iş hayatına atılmaları noktasında işbirliğine açığız.’’ dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 29/03/2021, Pazartesi günü yayınlandı, 198 defa görüntülendi
*