“Dolu dolu projelerle şehrimize döndük”

4 ay önce Güncel Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Gelecek Partisi Çanakkale İl Başkanı Yiğit Akkoyun partisinin 11.Olağan İl Başkanları Toplantısı’na katıldı. Toplantı ile ilgili değerlendirmede bulunan Akkoyun; “Dolu dolu projelerle şehrimize döndük” dedi.

Gelecek Partisi Çanakkale İl Başkanı Yiğit Akkoyun partisinin 11. Olağan İl Başkanları Toplantısı’na katılmak üzere geçtiğimiz gün Ankara’ydı. Genel Başkan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu Başkanlığında yapılan İl Başkanları Toplantısına katılan Akkoyun toplantıyı değerlendirdi.

“Çok verimli il başkanları toplantısını icra edip kentimize döndük”

Toplantı ile ilgili açıklamalarda bulunan Akkoyun şunları söyledi; “Genel Başkanımız riyasetinde çok verimli il başkanları toplantısını icra edip kentimize döndük. Toplantıda illerde yapılan çalışmaları genel başkanımıza aktarma fırsatı bulduk. Diğer il başkanlarımız ile istişarelerde bulunduk. Dolu dolu projelerle şehrimize döndük. Sabah ayağımızın tozu ile hemen parti binamızda geçerek teşkilat çalışmalarımıza ve saha çalışmalarımıza devam ettik. Partimize Çanakkale il genelinden aşırı bir teveccüh var, günde 10-15 arası üyeyi partimize katıyoruz. İnşallah ilerleyen günlerde toplu bir rozet takım töreni gerçekleştireceğiz.” dedi.

Haber Merkezi

 


Bu haber 28/03/2021, Pazar günü yayınlandı, 348 defa görüntülendi
*