Liderlerle aynı karede buluştular

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

18 Mart Deniz Zaferi’nin 106. yıldönümü kentte ve ülke genelinde bir kez daha gurur ve coşkuyla kutlanırken, bu anlamlı günde Millet İttifakı’nın paydaşları CHP ve İyi Parti’nin liderleri de tüm gün boyunca Çanakkale’de bir takım temaslarda bulundu. Liderlere sempati gösterisinde bulunan Çanakkaleli vatandaşlar ise fırsat buldukça bol bol fotoğraf çektirdi.

Çanakkale Merkez’de esnafın nabzını tutan İyi Parti Lideri Meral Akşener, merkez ilçenin ardından Eceabat’a geçerek hem partili belediyesini ziyaret etti hem de ilçe esnafının ekonomik durumunu yokladı. Bu kapsamda partisinin genci olan başarılı esnaf Gencer Tursun, fırsatını bulduğu anda Genel Başkan Akşener (Meral ablası) ile fotoğraf çektirerek aynı karede buluşmanın heyecanını yaşadı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da ittifak ortağı Meral Akşener gibi kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenleri kırmadı. Şehitler Abidesi alanında, Kılıçdaroğlu’nu karşılamaya çocukları ile birlikte gelen CHP’li vatandaşlar da sevip saydıkları Genel Başkanları  ile fotoğraf çektirme yarışına girdi.

Eylem Gözeldere

 


Bu haber 20/03/2021, Cumartesi günü yayınlandı, 298 defa görüntülendi
*