İYİ Parti Çanakkale’ye titiz yaklaşıyor

4 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, geçtiğimiz gün Çanakkale’deydi. Bugün ise Genel Başkan Yardımcısı Ümit Dikbayır ve milletvekilleri Çanakkale’de temaslarda bulunmaya başladılar. Teşkilat ÇTSO’ya ziyarette bulundu.

İyi Parti yetkilileri ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ve Başkan Yardımcısı Fahrettin Ersoy ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen ziyarette, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcısı Fahrettin Ersoy, İyi Parti Genel Başkan Yrd. Mali İşler Başkanı Ümit Dikbayır, İstanbul Milletvekili Ümit Beyaz, Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, Mersin Milletvekili Hakan Sıdalı, Genel Merkez İdare Kurul Üyesi ve İttifak Komisyon Başkanı Rıdvan Uz, Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, İyi Parti Çanakkale Belediye Meclis Üyesi ve ÇTSO Meclis Üyesi Burak Kunt, Gelibolu İyi Parti İlçe Başkanı Hakan Alış ve İyi Parti Çanakkale Belediye Meclis Üyesi Didem Güner ile Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

Ziyarette güncel ekonomik gelişmeler ile Çanakkale ekonomisi hakkına görüş alışverişi yapıldı.

Haber Merkezi


Bu haber 19/03/2021, Cuma günü yayınlandı, 149 defa görüntülendi
*