Ezine OSB ile ÇOMÜ işbirliği

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Ezine OSB ile ÇOMÜ arasında bir işbirliği projesi olan Mükemmeliyet Merkezi, Ar-Ge Merkezi ve Akredite Laboratuvar projeleri için harekete geçildi.

Ezine OSB Genel Müdürü Alper Altınok, gerçekleşen faaliyetlerle ilgili “ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, ÇOMÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu, ÇOMÜ Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ekrem Şanver Çelik, ÇOMÜ-1 Araştırma Gemisi Kaptanı Dr. Öğr. Üyesi Alkan Öztekin ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Balıkesir ziyaretinde; Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Balıkesir Valisi Hasan Şıldak ve Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ile ÇOMÜ’ nün işbirliğinde Mükemmeliyet Merkezi, ArGe Merkezi ve Akredite Laboratuvar projesinin destek görüşmeleri için Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) Genel Sekreteri Hasan İskender ile görüşmeler gerçekleştirdik.

Balıkesir Valimize, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve GMKA Genel Sekreterimize gösterdikleri misafirperverlik ve ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz” paylaşımında bulundu.

Tunahan Ünsal


Bu haber 19/03/2021, Cuma günü yayınlandı, 146 defa görüntülendi
*