İŞKUR ile SMMMO iş birliği

5 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Covid 19 salgını nedeniyle başlatılan ve işgücü piyasasına destek olan Kısa Çalışma Ödeneğinin uygulanmasındaki iki paydaş kurum olan Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Çanakkale Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası, kurumlar arasında işbirliği hususunda protokol imzalanması ön mutabakatına vardı.

Mutabakat kapsamında Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz, Şube Müdürü Ayça Çakmak, Çanakkale Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Hüseyin Soykan ve yönetim kurulu üyeleri Çanakkale Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odasında bir araya geldiler.

Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz: ‘‘Salgın döneminde en güçlü ve önemli paydaşlarımızdan odamızla bir araya gelmekten mutluyuz. İşbirliğimizi arttırmayı ve üye muhasebecilerimizi, mali müşavirlerimizi her daim bilgilendirmeyi hedef biliyoruz. İnşallah 5 Nisan’da oda üyelerimizle Çanakkale Ticaret Borsasında buluşup İŞKUR uygulamaları ve Kısa Çalışmada Dikkat edilmesi gereken hususlar konulu bir toplantı gerçekleştireceğiz. Bu ve bunun gibi çalışmalarımıza, projelerimize odamızla işbirliği içinde sürdüreceğiz’’ açıklamasında bulundu.

Haber Merkezi


Bu haber 17/03/2021, Çarşamba günü yayınlandı, 160 defa görüntülendi
*