Davutoğlu’ndan ilçelere çıkarma

5 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, geçtiğimiz gün Çanakkale’deydi. Davutoğlu, Çanakkale Merkez’de gerçekleşen programlarının ardından adeta ilçelere çıkarma yaptı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Çanakkale’ye çıkarma yaptı. Davutoğlu, ayrı bir önem veriyoruz dediği Çanakkale’de iki gün boyunca birçok temasta bulundu ve ziyaretler gerçekleştirdi. Davutoğlu, Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun ve Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ile de bir araya gelmeyi ihmal etmedi.

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, konuyla ilgili sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda, “Türkiye Cumhuriyeti eski Başbakanı, Türkiye Cumhuriyeti eski Dışişleri Bakanı, Gelecek Parti Genel Başkanı Sayın Ahmet Davutoğlu ve değerli eşi Sare Davutoğlu’nu kıymetli eşim Şebnem Öz, CHP İlçe Başkanımız İsmail Hakkı Sezgin ve Belediye personelimiz ile belediyemizde ağırlamaktan mutluluk duyduk.

Sayın Davutoğlu ailesine ilçemizin tanıtım yüzü olan, Çan Belediyesi Seramik atölyesi ürünlerimizi ve kadın eli değen, yerel ürünümüz Salçan marka salçalarımızdan hediye ettik.

Sayın Davutoğlu’nun kaleme aldığı “Şehirler ve Medeniyetler” kitabı hediyesi için teşekkür ediyorum.

Bir dizi ziyaretler için, Çanakakle’ye, bugünde ilçemiz Çan’a gelen, aynı dönem TBMM çatısı altında olduğumuz, Sayın Ahmet DAVUTOĞLU ve değerli eşi Sare Davutoğlu’na nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bayramiç Belediyesi tarafından yapılan paylaşımda ise, “İstiklal Marşımızın kabul edilişinin 100. yılı olması vesilesiyle ilçemize gelen Türkiye Cumhuriyeti eski Başbakan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Sayın Ahmet Davutoğlu ve değerli eşi Sare Davutoğlu’nu ağırlamanın mutluluğunu yaşadık.

Başkanımız Mert Uygun, Mehmet Akif Ersoy Evini ve belediyemizi ziyaret eden Davutoğlu ile uzun süre sohbet etti. Kendilerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz” ifadeleri yer aldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 14/03/2021, Pazar günü yayınlandı, 195 defa görüntülendi
*