“Fransa’dan Çanakkale’deki çocuklara seslenecek”

1 ay önce Eğitim Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

“Çıtır Çıtır Felsefe” dizisinin yazarı Brigitte Labbe’nin Çocuk Kültür Evi için özel olarak gerçekleştirdiği sohbet, 13 Mart 2021 Cumartesi günü (yarın) saat 14.00’te Çocuk Kültür Evi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşıma sunulacak.

Çanakkale Belediyesi’nin haberine göre; Çocuk Kültür Evi’nin, pandemi tedbirleri kapsamında “Evde Yazar Sohbetleri” başlığı ile çevrim içi olarak sürdürdüğü yazar buluşmalarının mart ayı konuğu, çocuklara felsefeyi sevdiren dünyaca ünlü yazar Brigitte Labbe olacak.

Yaşamı ve dünyanın işleyişini anlamaya çalışan çocuklara yardımcı olacak temel sorularla kurgulanmış, hem çocuklar hem de öğretmenler ve anne babalar tarafından sevilerek okunan “Çıtır Çıtır Felsefe” dizisinin yazarı Brigitte Labbé, Fransa’dan Çanakkale’deki çocuklara seslenecek. Çocuklara felsefenin sürekli kendini yenileyen bir sorgulama olduğunu göstermek isteyen, felsefe üzerine çalışmalar yapanlara da ilham kaynağı olan Brigitte Labbe, çevrim içi bir video aracılığıyla Çocuk Kültür Evi takipçileriyle bir araya gelecek.

 


Bu haber 12/03/2021, Cuma günü yayınlandı, 380 defa görüntülendi
*