Davutoğlu ile Başkan Gökhan bir arada

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, geçtiğimiz gün Çanakkale’deydi. Genel Başkan Davutoğlu, Çanakkale Belediyesi’ni ziyaret ederek, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ile bir araya geldi. Başkan Gökhan ziyaret sonrası, “Çıktıkları yolda başarılar diliyorum” paylaşımında bulundu.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Çanakkale’deydi. Sabah saatlerinde bir dizi program için start veren Davutoğlu, Merkez’de önce kapalı Pazar yerine geçti. Esnaf ile bir araya gelen Davutoğlu, vatandaşların şikayetlerini de bizzat kendilerinden dinledi. Sonrasında ise Davutoğlu, Çanakkale Belediyesi’ne ziyarette bulundu. Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve eşi Hale Gökhan, Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu’nu kapıda karşıladılar.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan gerçekleşen ziyaret ile ilgili, “Gelecek Partisi Genel Başkanı Sayın Ahmet Davutoğlu ve değerli Hanımefendi Sare Davutoğlu’nu belediyemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Kendilerine ve Çanakkale örgütüne nazik ziyaretleri ve hoş sohbetleri için teşekkürlerimi sunuyor, çıktıkları yolda başarılar diliyorum” ifadelerinde bulundu.

Tunahan Ünsal


Bu haber 12/03/2021, Cuma günü yayınlandı, 175 defa görüntülendi
*