GESTAŞ’ tan kadın yolculara ve kadın işletmecilere hediye

GESTAŞ 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, kadın yolcularına Çanakkale’nin kadın esnaflarının işlettiği işletmelerde harcayabilecekleri hediye çeki dağıttı.

Konu ile ilgili olarak GESTAŞ tarafından yapılan açıklamada “8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, bugün Çanakkale, Eceabat, Lapseki ve Gelibolu İskelelerimizde kadınlarımız için bir etkinlik gerçekleştirdik. Feribotlarımızı kullanan kadın yolcularımızı hediye çekleriyle karşıladık ve 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak kendilerine birer hediye çeki takdim ettik. Bu çeklerin en önemli özelliği ise, kadın esnafların işletmelerine ait olması…

Çanakkale, Eceabat, Lapseki ve Gelibolu’da, kuaför, giyim, ayakkabı, hediyelik eşya, bijuteri gibi kadın esnaflarımızın sahibi olduğu, küçük ölçekli işletmeleri tespit ettik. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bu işletmelerin adının yer aldığı Gestaş hediye çeklerini, feribotlarımızı kullanan kadın yolcularımıza takdim ettik. Kadın yolcularımız, bu işletmelerden Gestaş’ın misafiri olarak alışveriş yapma şansı bulurken; kadın esnafımıza da maddi olarak destek sağlamış olduk. Etkinlik sonunda hediye çeklerinden yaklaşık 240 kadın yolcumuz; 25 kadın esnafımız yararlanmış olacak.

Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun.” ifadelerine yer verildi.

Haber Merkezi


Bu haber 08/03/2021, Pazartesi günü yayınlandı, 184 defa görüntülendi
*