8 ve 9 Mart’ ta 3 bölgede elektrik kesinti

5 ay önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. Çanakkale İşletme Bakım Mühendisliğinden yapılan açıklamaya göre 8 ve 9 Mart’ ta fiziki irtibat ve bakım onarım çalışması sebebiyle Çanakkale Merkez, Esenler Mahallesi ve İsmetpaşa Mahallesi’nde elektrik kesintisi uygulanacak.

Enerji Nakil Hatlarında yapılacak olan fiziki irtibat çalışması kapsamında 8 Mart pazartesi günü saat 9.30 ile 10.30 arasında Çanakkale Merkez Çınarlı Köyü’ne bağlı Dardanos Mahallesi, Miller Petrol, Fiat Galeri, Dardanos Orman İşletme Müdürlüğü ve Sahil Güvenlik Grup Komutanlığı’nda elektrik kesintisi uygulanacak.

Aynı gün saat 09.00 ile 13.00 arasında ise bakım onarım çalışması nedeniyle Esenler Mahallesi; İzzet Çetin Sokak, Onat Kutlar Sokak, 18 Mart Sokak, Zirve Sokak, 8 Mart Sokak, İhsan Berkin Sokak, Çevre Sokak, Kanarya Sokak, Palmiye Sokak, Turan Dursun Sokak, Adnan Kahveci Caddesi’nin bir kısmı ile 24 Kasım Sokak ve Esenler Carrefoursa’ ya elektrik verilemeyecek.

Öte yandan yine bakım onarım çalışması nedeniyle) Mart saat 11.00 ve 16.00 arasında İsmetpaşa Mahallesi; Miralay Şefik Bey Caddesi’nin bir kısmı ile Şevket Bey Sokağın bir kısmında elektrik kesintisi uygulanacak.

Haber Merkezi

 


Bu haber 07/03/2021, Pazar günü yayınlandı, 277 defa görüntülendi
*