Mütevelli heyetleri belirlendi

2 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

İl Genel Meclisi’nde, geçtiğimiz gün gerçekleşen toplantıda, gündemin 8.maddesi gereğince, İl ve İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarında, Mütevelli Heyetlerinde görev alacak kişiler belirlendi. Mütevelli Heyetlerinde görev alacak kişiler yapılan oylama sonucunda 18’e, 16 olarak seçildiler. İlçelerdeki mütevelli heyeti temsilcilerine ulaştık.

İl ve ilçelerde faaliyet gösteren, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarında, mütevelli heyetlerinde görev alacak kişiler seçimle belirlendi.

Merkez İlçe Mütevelli Heyetinde; Asude Bayram ve Mustafa Özkul yer aldı. Ayvacık Mütevelli Heyetinde; Ali Akıncı ve Hüseyin Tahsin Sönmez yer aldı. Bayramiç’te; Ufuk Karaoğlu ve Fahrin Öngen yer aldı. Biga’da; Nihal Gider Nalça ve Ahmet Elitaş yer aldı. Bozcaada’da; Ali Ertan ve Sinan Tekin yer aldı. Çan’da; Servet Yücel, Ali Rıza Aydın ve Ömer Kara yer aldı.

Eceabat’ta; Muzaffer Övün, Hüseyin Akgün ve Halil Kırmızı yer aldı. Ezine’de; Ahmet Serdar Eren ve Mevlüt Mustafa Özdemir yer aldı. Gelibolu’da; Haktan Ertürk ve Halil Efe yer aldı. Gökçeada’da; Cahit Geniş ve Ali Uçar yer aldı. Lapseki’de; Mehmet Bilgin ve Mehmet Selamsız yer aldı. Yenice’de; Nihat Özkan ve Mehmet Gerçek yer aldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 05/03/2021, Cuma günü yayınlandı, 197 defa görüntülendi
*