“Dardanel’in yanındayız ve yanında olacağız”

2 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Başkan Ünal Özcan imzasıyla bir basın açıklaması yayınladı. Açıklamada; “Çanakkale Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği olarak, ilimizin ve ülkemizin değerli markası Dardanel’in yanındayız ve yanında olacağız.” ifadelerine yer verildi.

Çanakkale Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin açıklaması şu şekilde;  “Kurulduğu günden beri, 37 yıldır müşterilerini güvenle sağlıklı ürünler sunan, sektöründe öncü ilimizin yüz akı, üreten gücü Dardanel markası geçtiğimiz günlerde sosyal medyada her kurumu, her bireyi kolayca, sorumsuzca, işin gereği nedir demeden karalayanların saldırısına uğradı.

Klavye başında, dayanaksız şekilde konuşanların sesi kalabalık çıktı. Bu durum elbette müşterilerine ve biz hemşerilerine güven veren Dardanel markamızın itibarını sarsmayacaktır. Ne var ki sosyal medya mecralarında ortaya konulan bu tutumlar muhatapları üzmektedir.

“Bilmeden konuşanların aksine, bildiğimizden güveniyoruz”

Dardanel tüm üretim süreçleri dünya standartlarında uygunluğa sahip, güvenilirliği onaylı, herkesin gözü önünde büyük bir üreticidir. Dünyada ülkemizi temsil eden, ülkemizde sektörünün tartışmasız lideri olan, bunları yaparken Çanakkaleli kadınlar için en büyük istihdam olanağını da sunan %100 Türkiye sermayesi büyük bir markadır.

Tanımaksızın konuşanların aksine; güvenle tüketen müşterisi, tüm ülkemiz ve biz Çanakkaleli hemşerileri Dardanel‘i tanıyoruz. Durmadan büyüyen bu değerin dünyada da bilinirliğinden gurur ve memnuniyet duyuyoruz.

Bilmeden konuşanların aksine, bildiğimizden güveniyoruz.”

Haber Merkezi

 


Bu haber 28/02/2021, Pazar günü yayınlandı, 172 defa görüntülendi
*