Motosikletlilerden kütüphaneye çıkarma

2 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale 18 Mart Motosiklet Derneği Başkanı Lütfü Günay ve dernek üyeleri, İl Halk Kütüphanesi’ne ziyarette bulundular. Dernek, tüm projeler için gönüllü destek olacaklarını belirtti.

Çanakkale 18 Mart Motosiklet Derneği’nden, geçtiğimiz gün İl Halk Kütüphanesi’ne tam anlamıyla çıkarma yapıldı. Dernek Başkanı Lütfü Günay, Bakan Yardımcısı Doğan Kapital ve dernek üyeleri, İl Halk Kütüphanesi Müdürü Alper Yancar ile bir araya geldiler. Dernek üyeleri kütüphaneyi beğendiklerini ve yapılacak olan tüm projeler için gönüllü destek olacaklarını belirttiler.

Çanakkale İl Halk Kütüphanesi tarafından yapılan paylaşımda, konuyla ilgili, “Çanakkale 18 Mart Motosiklet Derneği Başkanı Ömer Lütfü Günay, başkan yardımcısı Doğan Kapital ve dernek üyeleri kütüphane müdürümüz Alper Yancar’ı ziyaret ettiler. Başkan Günay, kütüphanemizi çok beğendiklerini ve yapılacak tüm projelerde gönüllü olarak destek vermeye hazır olduklarını belirttiler. Bu nazik ziyaretleri ve ilgileri için çok teşekkür ediyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 25/02/2021, Perşembe günü yayınlandı, 354 defa görüntülendi
*