“Teşkilat olarak başkanlarımızın yanındayız”

2 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti İl Başkanı Naim Makas, Ezine ilçe teşkilatına moral ziyaretinde bulundu. AK Parti İl Başkanı Naim Makas, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel’e ait çiftlik evinin kurşunlanması sonucu, tehlike atlatan Ezine İlçe Başkanı Mehmet Ünsal, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel ve İl Genel Meclis Üyesi Murat Yahya Sezgin’e, İl Yöneticileri ile birlikte moral ziyareti gerçekleştirdi.

Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel’e ait çiftlik evinin kurşunlanmasının ardından, İl Yöneticileri ile birlikte Ezine’ye hareket eden AK Parti İl Başkanı Naim Makas, Ezine İlçe Teşkilatıyla bir araya geldi.

Saldırıdan duyduğu üzüntüyü dile getiren Başkan Makas, “Ezine İlçe Başkanımız Mehmet Ünsal, Belediye Başkanımız Güray Yüksel ve İl Genel Meclisi Üyemiz Murat Yahya Sezgin’in de mağdur olarak isimlerinin geçtiği silahlı saldırı olayında; Belediye Başkanımız Güray Yüksel’e ait çiftlik evine yapılan silahlı saldırıdan dolayı üzüntü duymaktayız” dedi.

Sürecin takipçisi olacağız”

Başkan Makas, söz konusu saldırıyla ilgili adli sürecin başladığına da dikkat çekerek, sürecin bizatihi takipçisi olacaklarını vurguladı. Başkan Makas açıklamasına şu sözlerle devam etti: “Başkanlarımızın hayatlarının söz konusu hadiseden dolayı zarar görmemesi, hepimizin yüreğine su serpmiştir. Tarafımızca herhangi bir siyasi sebebi olmadığını bildiğimiz söz konusu olay ile ilgili adli süreç başlamış olup, yüce Türk adaletinin gereğini yapacak olması gönlümüzü rahatlatmaktadır.

AK Parti teşkilatı olarak başkanlarımızın yanında olduğumuzu ve adli sürecin de bizatihi takipçisi olacağımızı değerli kamuoyuna saygıyla duyururuz.”

Haber Merkezi


Bu haber 22/02/2021, Pazartesi günü yayınlandı, 124 defa görüntülendi
*