Gelecek Partisi lunapark işletmecisinin sesi oldu

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Gelecek Partisi Çanakkale İl Kadın Kolları Başkanı Ebru Ertekin lunapark esnafına ziyaret gerçekleştirdi. Çanakkale’ye lunapark yapılması için talepte bulunan işletmecinin sesi oldu.

Uzun yıllardır Çanakkale’de Lunapark olmadığını söyleyen İsmail Arabacıoğlu; “Ebru Hanım bizim uzun yıllardır ailesiyle birlikte tanıdığımız sevdiğimiz bir kardeşimiz. Gelecek Partisi Genel Başkanı Sayın Ahmet Davutoğlu hocamızda Türk siyasetinin önde gelen isimlerinden birisi olduğu için Gelecek Partisine desteğimiz tamdır. Uzun zamandır Çanakkale’de bir Lunapark yok, ve bu sorunlarımızı dinlemeye hiç bir kimse gelmedi. Hayati Bey Çanakkale’de Lunapark işletmeciliğinin başındaki kişi, biz onunla yıllardır Çanakkale’de bir lunapark olsun diye savaş verdik ancak bize ne yer gösterildi nede bu soruna bir çözüm bulundu. Ebru Hanım bizi dinlemeye gelen ilk siyasetçi, duyduk ki Gelecek Partisi İl Kadın Kolları Başkanı olmuş hem de İl Başkanlığında adı geçiyormuş derdimizi anlattık. Türkiye’de değil dünyada lunaparkı olmayan şehir neredeyse hiç yok ama Türkiye’nin göz bebeği Çanakkale’mizde çocuklarımızın eğleneceği ve ailelerin iyi vakit geçireceği bir yer ne yazık ki yok, buna çaba gösterende yok. Bizlere bir yer gösterilsin ya da bizim gösterdiğimiz yerde bize destek verilsin istiyoruz” dedi.

Gelecek Partisi Çanakkale İl Kadın Kolları Başkanı Erbu Ertekin; “Hayati bey benim uzun yıllardır tanıdığım ve esnaflığına güvendiğim bir kişi, Çanakkale’de ‘YEK HAYATİ’ dediğinizde onu herkes tanır. Kendisi eşini kaybetti bende kendisine baş sağlığı ziyaretine geldim. Fakat bu sorunu da daha öncesinden bildiğim için çözüm noktasında ne yapabilirizi derinlemesine konuştuk. Gelecek Partisi İl Yönetimi ve Kadın Kolları olarak konunun sonuna kadar takipçisi olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

 


Bu haber 22/02/2021, Pazartesi günü yayınlandı, 308 defa görüntülendi
*