“Cumhuriyet’in Temel Değerleri Kırmızı Çizgimizdir”

2 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu Çanakkale İl Başkanı Arda Gel ile konfederasyona bağlı Eğitim-İş Çanakkale Şubesi Başkanı Serkan Serbes ile Tüm Yerel-Sen Çanakkale Şubesi Başkanı Hasan Kart, gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.

Büro-İş, Eğitim-İş, Enerji-İş, Kültür Sanat-İş, Genel Sağlık-İş, Tarım Orman-İş, Tapu Çevre Yol-İş, Tüm Yerel Sen ve Ulaşım-İş’in bağlı olduğu Birleşik Kamu İş Konfederasyonu Çanakkale il temsilcileri dün gazetemizi ziyaret etti.

Çanakkale İl Başkanı Arda Gel ile konfederasyona bağlı Eğitim-İş Çanakkale Şubesi Başkanı Serkan Serbes ile Tüm Yerel-Sen Çanakkale Şubesi Başkanı Hasan Kart, Çanakkale basını ile tanışmak ve iletişim halinde olmak amacıyla gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Konfederasyon İl Başkanı ve  Büro-İş Çanakkale Şubesi Başkanı Arda Gel, “Konfederasyonumuz; Cumhuriyetçi, sol sosyal demokrat çizgide Çanakkale’de faaliyet gösteren en büyük kamu konfederasyonu durumunda şu anda… Çanakkale bizim politik çizgimize çok uygun bir kent. Cumhuriyet’in temel değerleri bizim kırmızı çizgimizdir. Taviz veremeyeceğimiz tek nokta Cumhuriyet’in temel değerleri olan aydınlanma ve laikliktir.” diye konuştu.

Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Eylem Gözeldere ve Muhabir Tunahan Ünsal ile görüşen kamu sendikaları temsilcileri, göreve geldikleri günden beri amaçlarının belediyeler başta olmak üzere tüm kurumlarda üye sayılarını artırmak olduğunu vurguladı.

Özlem Kavuklu

 


Bu haber 21/02/2021, Pazar günü yayınlandı, 212 defa görüntülendi
*