Şarkılı türkülü lansman

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

“Farm17s Çanakkale” markasının lansmanına damgayı vuran kooperatif üyelerinden birisinin türkü söylemesi oldu. Lansman töreni kadınların elinin değdiği her şeye neşe ve güzellik kattığının gösterilmesinden öte yaşatıldığı bir tören oldu.

Çanakkale Belediyesi’nin Kırsal Kalkınma hedefleri doğrultusunda hayata geçirilen Çanakkale Troida Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi’nin “Farm17s Çanakkale” markası ile ürettiği ürünler, 19 Şubat 2021 Cuma günü düzenlen lansman ile tanıtıldı. Lansmana damgasını ise Trend Grup Temsilcisi ve Birleşmiş Milletler Uluslararası Göç Örgütü Türkiye Ofisinin İş Modeli Geliştirme Uzmanı Nurhan Keleer’ın “Kaç ülke var ki sirkeye türkü yazılan” cümlesi üzerine kooperatif üyelerinden birinin türkü ile karşılık vermesi oldu.

Çanakkale Troida Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi’nin üretim atölyesinde düzenlenen lansman töreni, kadınların elinin değdiği her şeye neşe ve güzellik kattığının gösterilmesinden öte yaşatıldığı bir tören oldu.

Lansman törenine Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, eşi Hale Gökhan, CHP Kooperatiflerden Sorumlu Genel Başkan Danışmanı Fatma Köse, CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural, CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan, Tarım-Koop Genel Başkanı Mehmet Özkurnaz, Trend Grup temsilcisi ve Birleşmiş Milletler Uluslararası Göç Örgütü Türkiye Ofisinin İş Modeli Geliştirme Uzmanı Nurhan Keleer, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ve davetliler katıldı.

Ş. Ezgi Tuncel


Bu haber 20/02/2021, Cumartesi günü yayınlandı, 301 defa görüntülendi
*