GESTAŞ’tan anlamlı teşekkür

2 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

GESTAŞ, gemilere kira ödememek için satın alım yöntemine geçmişti. GESTAŞ’ın öz kaynakları ile alınan gemi sayısı 7’ye yükselmişti. GESTAŞ Genel Müdürü Mahir Sevinç tarafından emeği geçen isimlere teşekkür edildi.

GESTAŞ tarafından, 7 gemi GETSSRAŞ envanterine katıldı. Gemilere kira ödememek için satın alma yöntemini seçen GESTAŞ 7 gemi satın almıştı. Alınan gemilerin ardından GESTAŞ Genel Müdürü Mahir Sevinç tarafından, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’a, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’na, geçmiş dönem Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’ya ve Çanakkale Valisi İlhami Aktaş’a teşekkür edildi.

GESTAŞ tarafından konuyla ilgili yapılan paylaşımda, “Genel Müdürümüz Mahir Sevinç: “6’sı 2020 yılı içerisinde olmak üzere şirketimiz envanterine kattığımız 7 geminin satın alımında bizlere büyük katkı sağlayan Çanakkale Milletvekillerimiz Sayın Bülent Turan ve Sayın Jülide İskenderoğlu’na; önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanımız Çanakkale eski Valisi Sayın Orhan Tavlı’ya ve bu dönem Yönetim Kurulu Başkanımız Çanakkale Valisi Sayın İlhami Aktaş’a teşekkürlerimizi sunarız”” ifadeleri kullanıldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 19/02/2021, Cuma günü yayınlandı, 167 defa görüntülendi
*