Covid-19 Pandemisi’nde Sağlık Haberciliği

4 hafta önce Güncel Koronavirüs
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Sağlık Yönetimi Bilim Uzmanı Dr. Feza Şen ile Sağlık Hukuku Yazarı Av. Arb. Ümit Erdem tarafından hazırlanıp sunulan 30. “Tıp Hukuku Söyleşileri” programı; “Covid-19 Pandemisi’nde Sağlık Haberciliği” başlığı ile yayınlanacak ve çok önemli medya mensuplarını ağırlayacak.

Bugün saat 17:00’da başlayacak, ücretsiz, canlı ve online yayınlanacak söyleşiye; Araştırmacı-Gazeteci, Yazar, Medya Ombudsmanı Faruk Bildirici, T. Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri, Eğitim ve Sağlık Muhabirleri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Sibel Güneş ve Medikal Akademi Yayın Yönetmeni Hüseyin Kandemir konuk olarak katılacaklar.

Söyleşinin yapımcılarından Av. Arb. Ümit Erdem şunları söyledi; “Covid-19 Pandemisi sürecinde sağlık haberciliğini, Medya Ombudsmanlığı’nı, sağlık haberciliğinin etik ve hukuki boyutunu, yeni iletişim araçlarını, sosyal medyada sağlık haberciliğini, sağlık haberciliğinde uzman konuk seçimi ile ücret karşılığı yayınları konuşacağımız Söyleşi’mize Faruk Bildirici ve Sibel Güneş’i konuk edecek olmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz. Sokağa çıkma kısıtlamalarının olduğu ve “Evde Kal” çağrısına uyduğumuz bu (31.01.2021) Pazar gününde, herkesi Söyleşi’mize davet ediyoruz.” dedi.

MedikalAkademi web sayfasından ve sosyal medya hesaplarından eşzamanlı ve canlı yapılacak yayında, izleyici soruları da yanıtlanacak.

Haber Merkezi


Bu haber 30/01/2021, Cumartesi günü yayınlandı, 256 defa görüntülendi
*