Artık seçilmiş başkan

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı 7. Olağan Kongresi bugün saat 12.00’de İÇDAŞ Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. İl Başkanlığı için tek aday Naim Makas oldu. AK Parti Çanakkale Milletvekillerinin konuşma yaptığı kongreye Cumhurbaşkanı Erdoğan’da video konferans yöntemiyle bağlandı.

Divan Başkanlığını Ak Parti Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz’ün üstlendiği kongrede sırasıyla AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Jülide İskenderoğlu, Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve Ak Parti İstanbul Milletvekili Vedat Demiröz konuşma yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise kongreye video konferans yöntemiyle bağlanarak, Çanakkalelilere seslendi.

Girişlerde pandemi tedbirleri kapsamında ateş ölçümü gerçekleştirilirken kongre salonunda da bir koltuk boşluk bırakacak şekilde oturma planına özen gösterildi. Divan başkanının konuşması ile açılan programda “inandığın yolda yürü” video gösterimi gerçekleşti.

İl Başkanlığı için, şu anda Ak Parti Çanakkale İl Başkanlığı görevini icra etmekte olan Naim Makas tek aday oldu.

Ş. Ezgi Tuncel


Bu haber 20/01/2021, Çarşamba günü yayınlandı, 271 defa görüntülendi
*