Milli Eğitim Müdürü’nün ÇABAÇAM Ziyareti

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Dün, Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürü̈ Ferhat Yılmaz ve Şube Müdürü̈ Hasan Ergüven Çok Amaçlı Erken Çocukluk Eğitimi Merkezi’ni (ÇABAÇAM) ziyaret etti.

Dün, Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürü̈ Ferhat Yılmaz ve Şube Müdürü̈ Hasan Ergüven Çok Amaçlı Erken Çocukluk Eğitimi Merkezi’ni (ÇABAÇAM) ziyaret etti. Öğretmenler ile fikir alışverişinde bulunarak ortak ne gibi çalışmalar yapılabileceği ve nasıl projeler geliştirilip uygulanabileceği konusunda sohbet etti.

ÇABAÇAM ise Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürü̈ Ferhat Yılmaz ve Şube Müdürü̈ Hasan Ergüven’e ziyaretleri için teşekkür ederken güzel çalışmalarla en kısa zamanda tekrar bir araya gelmek istediklerini bildirdi.

Üniversite, Yerel Yönetim ve Sivil Toplum Örgütleri’nin paydaşlarının koordinasyonu ve işbirliğine güzel bir örnek model teşkil eden ÇABAÇAM Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin bir projesi ve toplum katılımlı işbirliklerinin oluşturulması yoluyla özellikle gelişimsel olarak risk altında olan dezavantajlı çocuklar ve aileleri için erken çocukluk hizmetlerinin sağlanmasını amaçlıyor.

Haber Merkezi


Bu haber 13/01/2021, Çarşamba günü yayınlandı, 189 defa görüntülendi
*