Genel ve Yerel İdare Bir Arada

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Vali İlhami Aktaş ile Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, bugün bir araya geldi. Genel idare ve yerel idarenin buluştuğu görüşme ile ilgili başkan Gökhan, “Verimli görüş alışverişi için çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. Geçtiğimiz günlerde AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile Başkan Gökhan bir araya gelmişti. Şimdi de Vali Aktaş ile Başkan Gökhan görüştüler. Çanakkale için anlamlı ve bir o kadar önemli ziyaretler devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile Belediye Başkanı Ülgür Gökhan bir araya gelmişler ve istişarelerde bulunmuşlardı. O görüşme çok anlamlı bulunmuş ve birçok konu hakkında ortak karara varılmıştı. Çanakkale’nin bir adım daha ileriye adım atabilmesi için protokol nezdinde anlamlı olan ziyaretler devam ediyor.

Bugün,  Vali İlhami Aktaş, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı makamında ziyaret etti. Başkan Gökhan, belediye girişinde, Vali Aktaş’ı karşıladı.

Belediye Başkanı Gökhan, ziyaret ile ilgili sosyal medyada yapmış olduğu paylaşımda, “Çanakkale Valisi Sayın İlhami Aktaş’a nazik ziyareti ve şehrimiz adına yaptığımız verimli görüş alışverişi için çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Tunahan Ünsal

 


Bu haber 13/01/2021, Çarşamba günü yayınlandı, 207 defa görüntülendi
*