Sağlıkta Mobbing

2 hafta önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Sağlık Yönetimi Bilim Uzmanı Dr. Feza Şen ile Sağlık Hukuku Yazarı Av. Arb. Ümit Erdem tarafından hazırlanıp sunulan 28. “Tıp Hukuku Söyleşileri” Programı; “Sağlıkta Mobbing, Sorunlar ve Mağdurlara Hukuki Öneriler” başlığı ile yayınlanacak ve çok önemli iki bilim insanını ağırlayacak.

15 Ocak 2021, Cuma saat 20:00’da başlayacak, ücretsiz, canlı ve online yayınlanacak söyleşiye; İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Adli Tıp Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi, Adli Tıp Uzmanı Prof. Dr. Nadir Arıcan, İstanbul Bakırköy Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Öğretim Üyesi, Psikiyatri Uzmanı Doç. Dr. Fatih Öncü konuk olarak katılacak.

Söyleşinin yapımcılarından Av. Arb. Ümit Erdem şunları söyledi; “Mobbingin sağlığa etkilerini, olgularla sağlık çalışanlarına yönelik mobbingi, mobbingin adli ve tıbbi raporlanmasını, mobbing iddialarında hak arama yollarını konuşacağımız söyleşimize Prof. Dr. Nadir Arıcan’ı’ ve Doç. Dr. Fatih Öncü’yü konuk etmenin heyecanı ve mutluluğu içindeyiz.”

https://twitter.com/MedikalAkademi ve https://www.facebook.com/medikal.akademi web sayfalarından ve sosyal medya hesaplarından eşzamanlı ve canlı yapılacak yayında, izleyici soruları da yanıtlanacak.

Haber Merkezi


Bu haber 12/01/2021, Salı günü yayınlandı, 150 defa görüntülendi
*